Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się szkoła języka angielskiego English Project poszukuje kandydatów na stanowisko lektora języka angielskiego.

Do obowiązków lektora będzie należało:
- prowadzenie zajęć językowych z dziećmi w wieku 6-12 lat
- realizacja programu nauczania oraz przeprowadzanie kontroli postępów w nauce
- wypełnianie dokumentacji szkolnej
- aktywne uczestnictwo w życiu szkoły

Oferujemy:
- zajęcia w blokach
- stałą opiekę metodyczną
- możliwość podniesienia kwalifikacji
- możliwość długoterminowej współpracy
- indywidualne dostosowanie czasu pracy
- dużo godzin - praca w godzinach między 8 rano a 15.00 - idealna dla studentów zaocznych lub absolwentów. Studenci dzienni - możliwość dopasowania do planu zajęć.
Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia lub współpraca z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą.
Czekamy na Ciebie!

Do cv prosimy dołączyć klauzulę o pozwoleniu na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych w procesie rekrutacji.

Wymagania

Wymagamy:
- znajomości języka angielskiego min na poziomie B2
- miłego usposobienia
- mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi
- elastyczności w działaniu - umiejętności reagowania na zmiany
- dyspozycyjności w minimalnym wymiarze10 godzin w tygodniu

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężną szkołą językową uczącą wielu języków na wszystkich pozio... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
do końca czerwca 2017 oraz na nowy rok szkolny 2017/18
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
30PLN - 35PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia