Opis stanowiska pracy

Wymagania:
- minimum 4 lata doświadczenia
Oczekujemy od kandydata znajomości podręczników do języków obcych, znajomość metodologii nauczania (własne sprawdzone metody, sposoby, strategie przekazywania wiedzy, ulubione ćwiczenia oraz ulubione rodzaje zajęć, pomysły na zajęcia)
- własna baza uczniów będzie dodatkowym atutem
- preferowana własna działalność gospodarcza
- charyzma i poczucie humoru
- profesjonalna aparycja
- punktualność
- wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (standardowa stawka 90-140 PLN za pojedyncze zajęcia)
- miła atmosferę pracy
- darmowe szkolenia z metodyki, psychologii oraz motywacyjne

CV oraz scenariusz przykładowej lekcji (indywidualnej bądź grupowe wraz z krótkim uzasadnieniem doboru metod nauczania) prosimy wysyłać na adres szkoły.

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń: 28.02.2015
Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Szkoła Konkret; Członek BNI Polska; Szkolenia oraz coaching język... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
90PLN - 140PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia