Lektor języka angielskiego

Szkoła Języków Obcych

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany lektor/lektorka języka angielskiego do pracy w oddziałach Bytom, Piekary Śląskie, Radzionków. Mile widziane doświadczenie, dyspozycyjność (pon/śr/pt godziny popołudniowe), samochód. Prowadzenie zajęć grupowych, indywidualnych, z dojazdem. Praca od zaraz. Prosimy o przesyłanie CV oraz ew. listów referencyjnych

Prezentacja firmy

Dzięki otwartości i elastyczności Szkoła Języków Obcych stara się zawsze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
30PLN - 40PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia