Lektor języka angielskiego

Greg's Language Academy

BORKOWO, 80-180, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy bardzo szybko rozwijającą się szkoła, która wie, ze sercem szkoły są nauczyciele. Cenimy to i dbamy o naszych nauczycieli i co nasi studenci czują i dlatego zapisuje się u nas coraz więcej studentów, sprzyja temu świetna atmosfera na zajęciach. Szukamy nauczycieli z przynajmniej 2 letnim stażem pracy, którzy są energiczni, otwarci i chcą pracować w super atmosferze i z fajnymi studentami.

Jeśli chcesz się z nami rozwijać i dołączyć do naszego teamu wyślij CV ze zdjęciem.

Aktualnie szukamy lektora j. angielskiego
Lektor powinien być elastyczny jeśli chodzi o dostępność godzinową. Uczymy metodami direct.
Prezentacja firmy

Wymagania

Misją Greg’s Language Academy jest efektywne kształcenie językowe poprzez pasję.
Nasza szkoła mieści się na Ul. Stylowa 1A 80-180 Borkowo

Misją Greg’s Language Academy jest efektywne kształcenie językowe poprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia