lektor języka angielskiego

Regipio

05-120 Legionowo, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukuję kreatywnego, lektora języka angielskiego o niekonwencjonalnych pomysłach na lekcję - z pasją do nauczania zarówno dzieci jak i nastolatków.

Praca na pół etatu - w perspektywie cały etat. 4 lekcje dziennie w godzinach popołudniowych w małych grupach lub indywidualnie.
Poszukujemy osoby, która identyfikuje się z potrzebami uczniów, robi wszystko by uczniowie robili postępy w mowie - przyjazne nastawienie do ucznia i chęć pomocy - konieczne.

Wymagania

Lektor zobowiązany jest do przygotowywania się do zajęć lekcyjnych, wykorzystywania licznych pomocy językowych, dostepnych w szkole
umiejętność prowadzenia zajęć z Business English - mile widziana

Prezentacja firmy

Happy English School jest szkołą językową mieszczącą się w Legion... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
40PLN - 50PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia