lektor jezyka angielskiego Wrocław

GOLDEN FOX

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Języka Angielskiego Golden Fox szuka lektorów języka angielskiego do prowadzenia zajęć wieczornych z osobami dorosłymi od godziny 17.30 do 20.30.
Zajęcia w małych grupach 4-6 osób.
Oferujemy umowę zlecenie, zajęcia w siedzibie Golden Fox przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu.
Jesteśmy już 5-ty rok we Wrocławiu, mamy duże grono stałych Klientów oraz wielu nowych, z każdym rokiem coraz więcej.

Szukamy dynamicznych osób, które wieczorne zajęcia dla osób dorosłych potrafią prowadzić w sposób pobudzający, nie usypiający:)
Kreatywność oraz dużo pozytywnej energii to główne atuty naszych lektorów, poza wysokimi kompetencjami językowymi oczywiście.

Możesz też się do nas zgłosić, jeśli nie masz dużego doświadczenia, ale spełniasz powyżej wymienione wymagania, masz też pasję i talent do nauczania oraz pracujesz nad swoim angielski na co dzień.

Możesz liczyć na naszą opiekę metodyczną, szkolenia i wsparcie. Organizujemy cykliczne spotkania w gronie lektorów, wymieniamy się doświadczeniami, uczymy. U nas nie będziesz anonimowym lektorem, ale częścią zespołu życzliwych ludzi:)

Szukamy silnych i ciekawych osobowości do współpracy na dłużej.

Stawka 60 zł/90 minut.

Praca od zaraz.

Prezentacja firmy

Celem działalności naszej firmy jest świadczenie na najwyższym poziomie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
40PLN - 50PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia