Lektor języka angielskiego w oddziałach Szkoły w Opolu lub w Kętach

Grupa Face2Face: Szkoła Językowa Columbus i Face2Face

Opole, Kęty, opolskie

Opis stanowiska pracy

Prowadzenie zajęć języka angielskiego w Opolu (i okolicach) lub w Kętach:
- zajęcia indywidualne oraz grupowe
- dzieci szkolne, młodzież, dorośli
- różne poziomy zaawansowania: A1-C1

Oferujemy m.in.:
- pracę w miłej atmosferze, w ambitnym oraz energicznym zespole;
- możliwość regularnych, nieodpłatnych szkoleń metodycznych;
- możliwość zdobycia doświadczenia w nauczaniu dzieci i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania;
- pełne wyposażenie lektorskie (pakiet nauczyciela);

Oferta dotyczy oddziałów Szkoły w Opolu lub w Kętach.

Wymagania

Wymagane dokumenty potwierdzające kwalifikacje:
dyplom ukończenia filologii angielskiej (licencjat lub magister) lub dyplom NKJO lub certyfikat CPE.
Mile widziane kwalifikacje pedagogiczne oraz doświadczenie min. 1 rok na stanowisku nauczyciela języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Szkoła Językowa Columbus: podstawą działalności jest prowadzenie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
od zaraz do 30.06.2017
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
30PLN - 37PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
opłacane pełne składki ZUS
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia