Lektor języka angielskiego MAŁOPOLSKA

5 Plus Mobilne Centrum Nauczania

Kraków, 30-638, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Krakowskie Centrum Nauczania posiadające wieloletnie doświadczenie w nauczaniu kursów językowych na terenie małopolski, poszukuję lektorów z języka angielskiego do współpracy.

Oferujemy:

- Elastyczny czas pracy, dający możliwość pogodzenia z innymi obowiązkami

- Możliwość stałej współpracy

- Komfortowe środowisko nauczania

- Umowę o dzieło,

- Uczciwe stawki za dobrze wykonaną pracę.

Aplikacje zawierające CV wraz z następującą klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

- Biegła (min. C1) znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),

- Doświadczenie w nauczaniu (zarówno osób dorosłych jak i dzieci),

- Wykształcenia kierunkowe (min. licencjat),

- Umiejętność realizowania zamierzonych celów,

- Kreatywność i cierpliwość.

Prezentacja firmy

„5 Plus” MCN powstało na skutek rosnącego zapotrzebowania na doda... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia