Lektor Języka Angielskiego - Dostawca Treści Do Portalu z Kursami Językowymi

Capital Media

Warszawa, Radom, Pruszków, Marki, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Ząbki, Płock, Legionowo, Otwock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obecnie, w związku z rozwojem nowego biznesu w branży edukacyjnej poszukujemy do współpracy wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego

Zakres zadań

- systematyczne przygotowywanie materiałów do nowo powstałego portalu z lekcjami angielskiego: nagrania video ( omówienie fragment tekstu, gramatyka), ćwiczenia i testy online itp.

Wymagania

- biegła znajomość języka obcego,

-  doświadczenie na stanowisku lektora,

- profesjonalizm, komunikatywność.

Praca dodatkowa, zdalna.

Rozliczanie w formie prowizji od każdego użytkownika który kupi lub przedłuży abonament lub za każdy  dostarczony i wykorzystany materiał.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia