Lektor języka angielskiego do dzieci

Linguist

Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła językowa Perfect English poszukuje lektorów do uczenia grup dziecięcych (wiek szkoły podstawowej) w siedzibie szkoły w Nowym Sączu.

Oferujemy:
• dobre warunki pracy
• stabilne zatrudnienie
• możliwość rozwoju zawodowego

Lektorów zainteresowanych prowadzeniem zajęć w naszej szkole prosimy o zgłoszenie CV i listu motywacyjnego w języku angielskim

CV powinno zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133poz. 883).”

Wymagania

- dyplom ukończenia studiów wyższych kierunkowych (filologicznych),
- doskonała znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w uczeniu grup dziecięcych (min. 2 lata),
- wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne.

Prezentacja firmy

Zajmuję się edukacją językową. Poszukuję wykwalifikowanych lektor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia