Lektor języka angielskiego do dzieci i młodzieży - Nowy Sącz

Linguist

Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła językowa Perfect English w Nowym Sączu poszukuje lektorów do uczenia grup dziecięcych i/lub młodzieżowych w siedzibie szkoły w Nowym Sączu.

Oferujemy:
• dobre warunki pracy
• stabilne zatrudnienie
• możliwość rozwoju zawodowego

Lektorów zainteresowanych prowadzeniem zajęć w naszej szkole prosimy o zgłoszenie CV i listu motywacyjnego w języku angielskim do 20.08

Wymagania

- dyplom ukończenia studiów wyższych kierunkowych (filologicznych),
- doskonała znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w uczeniu danej grupy wiekowej (min. 2 lata),
- wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
- ciekawe pomysły na zajęcia,
- zaangażowanie w pracę.

Prezentacja firmy

Zajmuję się edukacją językową. Poszukuję wykwalifikowanych lektor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia