Lektor j. niemeckiego praca w firmie Wola, Bojszowy, Oswięcim, Tychy (ok. Pszczyny)

Lingua House Szkoła Języków Obcych Coaching&Training House

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Pilnie poszukujemy lektora j. niemieckiego do pracy w firmie w Woli,
powiat pszczyński (20 km od Tychów) dość blisko z Oświęcim, Bojszowy.

Zajęcia 2 x 90 minut w tygodniu, razem 4 h x 45 minut na jednym spotkaniu
w godzinach popołudniowych od 15.00

Wymagania

Wykształcenie minimum licencjat z j.niemieckiego.
Poszukiwana osoba mobilna, dysponująca własnym samochodem.

Mile widziana znajomość metody Callana lub metody Direct.

W razie zainteresowania proszę o pilną odpowiedź
i kontakt telefoniczny telefoniczny lub mailowy.
Lingua House
Szkoła Języków Obcych
Katowice
ul. 1 Maja 33
ul. Gliwicka 12

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok