Lektor angielski praca z dziećmi 20 godzin w tygodniu Poznań

Poliglotek

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Szkoła językowa Poliglotek - Języki dla Najmłodszych poszukuje do pracy od 9.10.2015 nauczyciela języka angielskiego do prowadzenia zajęć z dziećmi w wieku od 2,5 do 6 lat. Praca pięć razy w tygodniu w godzinach ok. 10 00 do 15 30 (dokładne godziny do ustalenia). Mile widziani sympatyczni, kreatywni i sumienni studenci z certyfikatem językowym (np. FCE) oraz przygotowaniem pedagogicznym. Własna działalność lub gotowość do jej założenia będzie dodatkowym atutem. Zapewniamy szkolenie, miłą atmosferę, wszystkie materiały i bez wątpienia dobrą zabawę z dziećmi.

Znajdź nas w Google zobacz kim jesteśmy:)

Wymagania

Certyfikat językowy lub licencjat z filologii
Doświadczenie w pracy z dziećmi
Punktualność
Gotowość do podejmowania wyzwań
Sumienność
Przygotowanie pedagogiczne !
Mobilność (własny samochód)
Własna działalność lub gotowość do jej założenia

Prezentacja firmy

Szkoła językowa dla najmłodszych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
06.2016
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok