Lekkie prace magazynowe - Janki - 15 zł brutto/godz

OTTO Work Force

Raszyn, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Raszyn

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Janki, gm. Raszyn

Zadania:

- czynności pomocnicze w magazynie

- segregowanie sprzętu elektronicznego

- dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towaru na magazynie

Wymagania:

- zaangażowanie i chęć do pracy

- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

- stawkę godzinową 15 zł brutto

- pracę na dwie zmiany: 6:00-14:00; 14:00-22:00

- możliwość podjęcia dłuższej współpracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

 Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.