Opis stanowiska pracy

DF Medica Polska, lider na polskim rynku w sektorze innowacyjnej diagnostyki nutrigenetycznej w Polsce -

badania typu Genodiet – w związku z wprowadzeniem nowej generacji badań iGenesis poszukuje:

LEKARZA -SZKOLENIOWCA

Zatrudniona osoba (dowolna forma zatrudnienia) będzie po przeszkoleniu przez DF Medica prowadziła

szkolenia z zakresu wykorzystania diagnostyki nutrigenetycznej

w medycynie oraz uczestniczyła w konsultacjach i prezentacjach.

Czas pracy to zaledwie kilkanaście godzin w miesiącu, dzięki czemu lekarz będzie mógł swobodnie

wykonywać swój zawód w innych wybranych przez siebie miejscach.

Od kandydatów oczekujemy:

  • ukończenia studiów medycznych
  • doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu szkoleń
  • zgody na prowadzenie szkoleń w wybrane soboty
  • znajomosci języka angielskiego, mile widziany język włoski.

Oferujemy:

  • interesujące wynagrodzenie
  • szkolenia specjalistyczne, także we Włoszech

Aplikacje zawierające CV oraz informacje o doświadczeniu szkoleniowym wraz

z propozycją stawki godzinowej prosimy przesyłać do dnia 30.122016 na adres

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia