Opis stanowiska pracy

Zatrudnię lekarza stomatologa do prywatnego gabinetu(PODMIOT LECZNICZY) .Klinika znajduje się na Woli  ul.Ciołka .Oferuję wysokie wynagrodzenie (40% od wykonanej usługi),możliwość pracy na nowym sprzęcie (unity Adec 400).Praca w przyjaznej ,spokojnej atmosferze.

Oczekuję miłej aparycji ,chęci do pracy i dyspozycyjności. W sprawie pracy proszę o tel. 600396792,606832251

Wymagania

Doświadczenie w zawodzie mile widziane.Wykonywanie podstawowych zabiegów z zakresu stomatologii ogólnej :ekstrakcje ,stom. zachowawcza,endodoncja. ,protetyka.

Prezentacja firmy

Nasz gabinet działa od 15 lat w Łodzi ,teraz otwieramy filie w W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
100PLN - 1 000PLN / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia