Lekarz POZ dla dzieci W-wa Mokotów

Kompendium24

Warszawa, mazowieckie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:

Specjalizacja: Pediatria, Medycyna rodzinna

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Mokotów poszukuje kandydatów/-tek do pracy na stanowisku:
Lekarz POZ dla dzieci
Miejsce pracy: Warszawa Mokotów
Opis stanowiska:
• Przyjmowanie i opieka nad pacjentami przychodni dla dzieci (w tym wizyty domowe)
• Wypełnianie wymaganej przepisami dokumentacji (dokumentacja elektroniczna)
• Pozytywne i życzliwe nastawienie do pacjentów
• Wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej
Wymagania:
• Dyplom lekarza
• Specjalizacja z pediatrii lub medycyny rodzinnej/ rozpoczęta specjalizacja medycyny rodzinnej
• Prawo wykonywania zawodu
• Komunikatywność
• Umiejętności pracy w zespole
Oferujemy:
• umowa o pracę lub kontrakt
• pracę w dogodnych godzinach (5 dni w tygodniu)
• atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę dla SZPZLO Warszawa – Mokotów z siedzibą w Warszawie, ul. Madalińskiego 13, na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych "
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.