Opis stanowiska pracy

Salon Optyczny o wiodącej pozycji na lokalnym rynku, położony 40 km od Wrocławia, podejmie współpracę z lekarzem okulistą. Czas pracy: 1-2 dni w tygodniu. Oferujemy w pełni wyposażony nowoczesny gabinet. Dni i godziny pracy do ustalenia.

Wymagania

Poszukujemy lekarza po specjalizacji lub tuż przed, doświadczenie mile widziane, choć nie jest warunkiem koniecznym. Dla dobra naszych pacjentów od lekarza oczekujemy gotowości do harmonijnej współpracy z pracującym w tym samym gabinecie optometrystą.

Prezentacja firmy

SAWIN Optyka-Optometria to 2 salony optyczne w powiecie wołowskim, w Brz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne