Lekarz Medycyny Pracy - Nowy Dwór Mazowiecki

Kompendium24

Chotomów, mazowieckie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:

Specjalizacja: Medycyna pracy

Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO / Oddział Nowy Dwór Mazowiecki poszukuje do współpracy Lekarzy specjalistów, m.in.:

Lekarz Medycyny Pracy

Miejsce pracy:
Pracownia Psychologiczna EDUCAR - Badania kierowców i operatorów
Nowy Dwór Mazowiecki

Opis stanowiska:
- udzielanie świadczeń medycznych
- prowadzenie dokumentacji

Wymagania:
- czynne prawo wykonywania zawodu
- nastawienie na wysoką jakość obsługi Pacjenta
- prawo do wystawiania zaświadczeń, orzeczeń, itp.

Oferujemy:
- umowę cywilnoprawną o współpracy
- b. atrakcyjne wynagrodzenie
- elastyczne godziny pracy dopasowane do grafiku lekarza

więcej informacji na temat naszej poradni możesz znaleźć na naszej stronie internetowej: educatio.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Poradnię Zdrowia Psychicznego EDUCATIO z siedzibą w Chotomowie".
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.