Lekarz - Medycyna Estetyczna

Kompendium24

Warszawa, mazowieckie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
Happy Clinic

Specjalizacja: Dermatologia i wenerologia, Chirurgia plastyczna

Happy Clinic zatrudni lekarza medycyny estetycznej.

Zakres obowiązków:
- wykonywanie kompleksowych zabiegów medycyny estetycznej
- możliwość prowadzenia konsultacji lekarskich w swojej specjalizacji

Wymagania:
- wykształcenie wyższe medyczne (dowolna specjalizacja akademicka)
- 2 letnie doświadczenie w zakresie przeprowadzania zabiegów medycyny estetycznej w klinikach lub gabinetach kosmetologicznych

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia
- wynagrodzenie prowizyjne do uzgodnienia, adekwatne do doświadczenia i płatne jako procent od ilości przeprowadzonych zabiegów i konsultacji
- elastyczny wymiar godzin pracy
- w pełni wyposażony, estetyczny i nowoczesny gabinet
- wsparcie naszych lekarzy
- profesjonalną jakość obsługi pacjentów i bardzo dobrą organizację pracy
- przyjazną atmosferę
- miejsce pracy - Warszawa Saska Kępa

Zainteresowanych lekarzy prosimy o przesłanie aplikacji z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez Happy Clinic z siedzibą w Warszawie, ul. Berezyńska 26, 03-908 Warszawa, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych".
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.