Lekarz laryngolog - woj. mazowieckie

Portal-medica.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja rekrutacyjna NES Healthcare dla swojego klienta, Prywatnego Centrum Medycznego poszukuje:

Lekarza laryngologa

Nr ref. Laryng - EM - Maz
Lokalizacja: woj. mazowieckie

Zakres obowiązków:
• świadczenie usług medycznych w Poradni Specjalistycznej, w tym konsultacje pacjentów oraz wykonywanie drobnych zabiegów

Oferujemy:
• pracę 1 lub 2 dni w tygodniu
• elastyczne godziny pracy – do uzgodnienia
• atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:
• posiadanie specjalizacji I lub II stopnia z laryngologii
• doświadczenie w pracy w szpitalu

Opis placówki:
Jest to nowoczesna, wielospecjalistyczna placówka medyczna działająca od kilkunastu lat. Placówka świadczy usługi medyczne m.in. w zakresie medycyny pracy, lekarzy specjalistów, rehabilitacji medycznej czy badań diagnostycznych. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w południowo-wschodniej części woj. mazowieckiego.

CV wraz z podaniem numeru ref. Laryng - EM - Maz prosimy przesyłać na adres

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia