Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
Centrum Medyczne ERKADE MED

Lekarz do POZ

Specjalizacja: Medycyna rodzinna, Choroby wewnętrzne

Centrum Medyczne Erkade Med w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Lekarza w Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej na terenie Krakowa.

Oferujemy:
możliwość rozwoju zawodowego,
pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Zakres obowiązków:
opieka nad pacjentami w nowo powstałej przychodni POZ,

Wymagania:
wykształcenie wyższe medyczne – lekarskie,
aktywne prawo wykonywania zawodu,
doświadczenie w pracy z pacjentem,
możliwość zbierania deklaracji POZ (tj.
-posiadający tytuł specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej lub odbywający szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie medycyny rodzinnej,
– posiadający specjalizację I lub II stopnia w dziedzinie medycyny ogólnej,
-posiadający specjalizację I lub II stopnia, lub tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych,
-posiadający specjalizację I lub II stopnia, lub tytuł specjalisty w dziedzinie pediatrii,
-lekarz, który nabył takich uprawnień na drodze swojej kariery zawodowej)
znajomość procedur i wymagań związanych z pracą przychodni POZ.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mail.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.