Opis stanowiska pracy

Stomatologia cyfrowa jest Ci bliska lub chciałbyś aby była Ci bliska? Szukasz pracy, w której najważniejszy jest rozwój i możliwość nauki od liderów w branży stomatologicznej? Chciałbyś pracować w gabinecie bez ograniczeń technologicznych?

Centrum Estetique jest takim miejscem!

Oferujemy:

• komfortową atmosferę w pracy

• współpracę z wysoce wykwalifikowanymi asystentkami

• najwyższe standardy pracy

• pracę na nowoczesnym sprzęcie stomatologicznym (skanery wewnątrzustne, tomograf Carestream CS9600 ze skanerem twarzy, protez i modeli, drukarka 3D NextDent 5100 Amann Girrbach, mikroskopy Zeiss, endopiloty z systemem SAF oraz VDW, Quick Sleeper V, diatermia, łuki twarzowe, DFA, Digital Smile Design, Smile Designer Pro, profesjonalny sprzęt fotograficzny, studio foto-video, ergonomiczne unity Planmeca z radiowizjografią i inne)

• współpracę z wykwalifikowaną higienistką stomatologiczną

• możliwość rozwoju i kształcenia zawodowego

• pracę wyłącznie z prywatnymi Pacjentami, bardzo duża baza Pacjentów

• bardzo dobre zarobki z atrakcyjnym systemem premiowym

Zakres obowiązków:

• leczenie zachowawcze

• leczenie kanałowe z użyciem narzędzi rotacyjnych

• podstawowe zabiegi chirurgiczne

• wykonywanie zdjęć rtg i cbct

• skrupulatne prowadzenie karty Pacjenta w programie ProDentis oraz rozmowa z Pacjentem w/g standardów

Gwarantujemy intensywny rozwój zawodowy z zakresu protetyki stomatologicznej możliwość nauki od wykładowców takich firm jak Carestream, Amann Girrbach, DMG, IDDA Board Members – zobacz czym się zajmujemy na naszym panelu na Youtubie - nazwa profilu: Pawel Paszkiewicz

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do Nas!

Czekamy na Twoją aplikację!

Wymagania

• praca pod mikroskopem przy Pacjencie w pozycji leżącej na 4 ręce

• samodzielność w planowaniu leczenia zachowawczego

• dokładność, delikatność i wysoka jakość pracy

• chęci współpracy z naszymi specjalistami - holistyczne podejście do Pacjenta

• minimum rocznego doświadczenia w pracy  - jeżeli Twoje doświadczenie jest krótsze istnieje inna możliwość współpracy

• dyspozycyjność na cały etat lub minimum 2 dni w tygodniu (zmiany poranne/popołudniowe) oraz/lub 1 lub 2 soboty w miesiącu ( zmiana poranna)

• mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Centrum Estetique oferuje kompleksowa obsługę Pacjenta z zakresu stomato... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia