Lekarz Anestezjolog, Lekarz Chirurg - mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Kompendium24

Rzeszów, podkarpackie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
Centrum Medyczne PROMEDICA s.c Piotr Compała, Halina Compała - Kusnierz

Specjalizacja: Anestezjologia i intensywna terapia, Chirurgia ogólna

Lekarze specjaliści w Dziale Żywienie Dojelitowe w Warunkach Domowych
CENTRUM MEDYCZNE PROMEDICA specjalizuje się w opiece nad pacjentami żywionymi dojelitowo w warunkach domowych. Zapraszamy do naszego zespołu specjalistów w dziedzinie: Anestezjologii i Intensywna Terapia, Chirurgia, Onkologia, Neurologia, Gastroenterologia, Miejsce pracy: woj. Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie
Zakres obowiązków:
koordynowanie opieki nad pacjentem żywionym dojelitowo we współpracy z pielęgniarką,
prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami.
Wymagania:
wykształcenie wyższe medyczne
aktualne prawo wykonywania zawodu,
ukończona specjalizacja
odpowiedzialność i wysokie standardy etyki zawodowej,
prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
możliwość wzajemnego ustalenia formy umowy, ram współpracy i wysokości wynagrodzenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres email.
W temacie wiadomości prosimy wpisać Żywienie Dojelitowe) .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.