Leasing Manager - Office

Michael Page

Warszawa, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za operacje związane z pozyskiwaniem nieruchomości biurowych pod kątem komercjalizacji.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - globalnej firmy, oferującej usługi w zakresie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami, zajmującej się kompleksową obsługą procesów inwestycji na powierzchniach biurowych poszukujemy osoby, na stanowisko Leasing Manager-a.

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie projektów związanych z komercjalizacją powierzchni biurowych oraz reprezentacja najemcy,
  • Nawiązywania silnych relacji z deweloperami oraz wynajmującymi w celu zabezpieczenia przyszłych zleceń,
  • Opracowywanie strategii marketingowych i strategii najmu nieruchomości,
  • Zarządzanie relacjami z klientem i tworzenie nowych możliwości rozwojowych,
  • Samodzielne negocjacje handlowe z najemcami,
  • Pomoc w prowadzeniu projektów wynajmu oraz ogólne wsparcie codziennych czynności pozostałych członków zespołu,
  • Sporządzanie umów oraz negocjowanie zapisów prawnych,
  • Wspieranie działań zmierzających do dalszego rozwoju działalności firmy w Krakowie oraz Katowicach,
  • Aktywne wsparcie zespołu w generowaniu nowych możliwości rozwojowych oraz w staraniach w pozyskaniu nowych projektów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze nieruchomości komercyjnych,
  • Doświadczenie w komercjalizacji nieruchomości,
  • Znajomość rynku nieruchomości komercyjnych,
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne,
  • Znajomość kwestii prawnych związanych z obrotem nieruchomości,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Orientacja w ogólnej sytuacji na rynku nieruchomości w Polsce.

Oferujemy

  • Praca w jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży nieruchomości,
  • Możliwość stałego rozwoju i poszerzania swoich kompetencji,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z bonusami,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Szkolenia, narzędzia pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page