Trenkwalder Polska
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Lean Manager (m/f)

Miejsce pracy: Wąbrzeźno
Obowiązki:
  • wdrażanie w spółce (zakład w Wąbrzeźnie) standardów wewnętrznych systemowych, celem zwiększenia produktywności,
  • obniżanie kosztów i podwyższanie jakości wytwarzanych produktów,
  • opracowywanie planu wdrożenia systemu,
  • doradztwo i wsparcie kierownictwa w zakresie wdrażania metodologii ciągłego doskonalenia,
  • opracowanie i realizacja szkoleń i warsztatów dla kadry kierowniczej i pracowników,
  • prowadzenie okresowych audytów,
  • współpraca z kierownictwem spółki a także z centralą w Niemczech.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane techniczne),
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w branży przetwórstwa metali,
  • min. roczne doświadczenie w zakresie lean/kaizen,
  • doświadczenie w charakterze lidera projektów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • umiejętność pracy w interdyscyplinarnych, międzynarodowych zespołach,
  • komunikatywność, odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • kreatywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w stabilnej organizacji,
  • możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
  • ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.