LM Wind Power Blades (Poland) Sp. z o.o.

Lean Inżynier

LM Wind Power Blades (Poland) Sp. z o.o. jest światowym liderem w produkcji łopat do turbin wiatrowych.

Z uwagi na rozbudowę zakładu produkcyjnego w Łozienicy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Lean Inżynier.

Opis Stanowiska:

Głównym celem jest wspieranie działań optymalizacyjnych oraz wdrażanie inicjatyw w ramach systemu produkcji LEAN. Stanowisko wspiera zespoły w zbieraniu i analizie danych operacyjnych, identyfikacji, nadawaniu priorytetów i wdrażaniu narzędzi planowania produkcji LEAN. Stanowisko odgrywa kluczową rolę w procesach ciągłego doskonalenia poprzez analizowanie strat w strumieniu wartości fabryki.

Zadania i obowiązki:

  • przedstawianie, wspieranie i prowadzenie wyznaczonych działań, mających na celu usprawnianie procesów
  • zbieranie i analizowanie danych
  • rozwiązywanie problemów
  • współpraca z innymi działami firmy
  • tworzenie zestawień operacyjnych

Kryteria naboru:

Aby sprostać tym zadaniom należy spełniać kryteria formalne:

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (zarządzanie produkcją)
  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną: instrukcje pracy, plany kontroli itp.,
  • wiedza z zakresu metod rozwiązywania problemów
  • odbyte szkolenie w zakresie systemów produkcji LEAN będzie dodatkowym atutem
  • znajomość pakietu MS Office (zaawansowana znajomość Excel)
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • analityczny umysł, samodyscyplina i umiejętność organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + system benefitów: m.in. opieka medyczna Medicover ze stomatologią, karta multisport, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie grupowe, pakiet szkoleń)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i podniesienia kwalifikacji
  • wyjazdy zagraniczne
  • współpraca w międzynarodowym zespole
Please apply with the button on the right side of this job offer.
THE POSITION IS LOCATED HERE:

Goleniów, Łozienica
Do you have any questions?
Klaudia Krzemińska
Coordinator, Recruitment
Tel
+48 914351003
Mob
+48 500025298
klaudia.krzeminska@ge.com
If you find the position interesting and have the qualifications needed, please APPLY as soon as possible.