Leader (kierownik) zespołu

Work Service

Biała Podlaska, lubelskie

Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na poniższe stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • organizacja i standaryzacja pracy zespołu
  • nadzór nad terminowym przygotowaniem dokumentacji
  • zapewnienie zgodności dokumentacji produktu
  • bieżące rozwiązywanie problemów i wsparcie zespołu
  • weryfikacja dokumentacji w dedykowanym systemie komputerowym
  • analiza i rozpatrywanie zgłoszeń reklamacyjnych
  • współpraca z innymi działami i oddziałami firmy, w tym handlowym i R&D zagranicą
  • nadzór nad aktualnością bazy technologicznej
  • raportowanie do dyrekcji zakładu

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • 3-5 lat doświadczenia w dziale technicznym/konstrukcyjnym
  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku leader/kierownik
  • bardzo dobra znajomość programu Inventor i AutoCad poparta doświadczeniem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, mile widziany dodatkowy np. język niemiecki
  • umiejętność współpracy, motywowania i oceniania innych
  • umiejętność analizowania danych, rzetelność
  • samodzielność, konsekwencja i determinacja w dążeniu do celu

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • możliwość wdrażania własnych technik i narzędzi zarządzania personelem
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • odpowiednie narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.