Opis stanowiska pracy

Założona w 2003 roku firma Webanywhere jest jednym z liderów rynku rozwiązań e-learningowych w Wielkiej Brytanii.

Pracujemy dla takich klientów jak Safeway i British Safety Council. Od 2012 roku Centrum Rozwoju Oprogramowania firmy działa w Katowicach. Aktualnie zatrudniamy ponad 30 osób na stanowiskach: programistów, kontrolerów jakości i project managerów oraz dodatkowo około 20 osób w dziale wdrożeń.

W związku z rozwojem już istniejących projektów jak i powstawaniem nowych, poszukujemy doświadczonych profesjonalistów świadomie podążających ścieżką kariery.

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w testowaniu produktów IT (software)
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów automatycznych
  • Znajomość Java i/lub Selenium
  • Znajomość narzędzi takich jak JIRA, TestLink lub pokrewne
  • Wiedza z zakresu jakości oprogramowania (certyfikat ISTQB Foundation Level mile widziany)
  • Praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia scenariuszy, przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej
  • Skrupulatność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie jak i w piśmie).

Oferujemy:

  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Elastyczne formy współpracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w unikalnych projektach
  • Pracę w międzynarodowym i wielokulturowym zespole
  • Przyjazną atmosferę współpracy
  • Okresowe wizyty w centrali firmy w Wielkiej Brytanii.

Prezentacja firmy

Firma WebAnywhere powstała w 2003 roku w Wielkiej Brytanii. Od 2012 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy