Layouts Engineer / Inżynier ds. planowania i organizacji powierzchni produkcyjnych

WORK SERVICE S.A.

Tychy, dolnośląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:

• Projektowanie i planowanie powierzchni hal produkcyjnych pod nowe uruchomienia.

• Planowanie zagospodarowania pomieszczeń socjalnych i biurowych.

• Udział w projektowaniu przepływu materiału dla nowych uruchomień.

• Udział w planowaniu rozmieszczenia linii produkcyjnych i stanowisk pracy na powierzchniach produkcyjnych, zgodnie z zasadami ergonomii i BHP.

• Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną obiektu.

• Udział w projektowaniu i wdrażaniu optymalizacji systemów i procesów produkcyjnych.

• Współpraca z innymi zakładami w Grupie, głównie w Niemczech i na Węgrzech.

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe techniczne.

• Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, szczególnie w firmie produkcyjnej.

• Bardzo dobra znajomość obsługi programu AutoCAD.

• Znajomość zasad ergonomii i BHP.

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego , mile widziana znajomość języka niemieckiego.

• Praktyczna wiedza z zakresu narzędzi i technik Lean (5S, Kaizen, SMED, VSM, TPM itp.)

• Mile widziana znajomość polskiego prawa budowlanego.

• Mile widziana znajomość programu SAP.

• Znajomość nowoczesnych metod optymalizacji produkcji oraz ciągłego doskonalenia procesów technologicznych.

• Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów i nowych rozwiązań.

• Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

• Samodzielną i rozwijającą pracę w globalnej firmie.

• Możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowym środowisku.

• Pracę z innowacjami i nowymi technologiami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.