Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.
Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.
TENNECO jest jednym z największych producentów i konstruktorów układów wydechowych. Naszymi kientami są m.in. Audi, BMW, Citroen, Ford, Jaguar, Land Rover, Mercedes, Opel, Renault, Skoda, Smart, Toyota, Volvo, VW oraz klienci rynku części zamiennych.

Do naszego zakładu w RYBNIKU poszukujemy osoby na stanowisko:

LAUNCH ENGINEER

Miejsce pracy: Rybnik

Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za reprezentowanie firmy przy wdrażaniu nowych projektów o charakterze międzynarodowym. Do jego zadań należeć będzie planowanie i wspieranie prawidłowego wdrażanie programów i projektów w różnych zakładach Tenneco na świecie.

Podstawowe zadania:

  • reprezentowanie firmy przed klientami oraz zespołami produkcyjnymi fabryk Tenneco,
  • współpraca z międzynarodowym, interdyscyplinarnym zespołem operacyjnym,
  • zbieranie, przetwarzanie i raportowanie danych z zakresu prowadzonych projektów,
  • zarządzanie i rozwój procesu oraz ustalanie priorytetów,
  • planowanie budżetu oraz monitorowanie kosztów,
  • nadzorowanie przebiegu wdrażania nowych projektów.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie z zakresu wdrażania projektów
  • znajomość procesów produkcyjnych w przemyśle motoryzacyjnym
  • znajomość narzędzi i procedur z zakresu APQP / VDA , FMEA
  • znajomość aplikacji MS Project oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • znajomość języka niemieckiego będzie atutem
  • umiejętność zarządzania zepołem
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • gotowość do podróży służbowych i szkoleń
CV w języku polskim i angielskim prosimy przesłać wybierając przycisk aplikowania: