Laminiarz (Niemcy)

Zeitmann

Niemcy, Brema, zagranica

Zeitmann

Miejsce pracy: Niemcy, Brema

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy zajmującej się energetyką wiatrową poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Obowiązki:
- Produkcja, obróbka, montaż i przetwarzanie podzespołów oraz elementów konstrukcyjnych,
- Produkcja form z tworzyw sztucznych,
- Obsługa maszyn przetwarzających tworzywa sztuczne oraz kauczuk.

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na stanowisku laminator,
- Doświadczenie w produkcji, przetwarzaniu lub obróbce tworzyw sztucznych,
- Umiejętność szybkiego uczenia się i zdolność do samodzielnej pracy,
- Zdolności manualne,
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- Mile widziane osoby z własnym samochodem.

Oferujemy:
- Wynagrodzenie taryfowe, plus dodatki, zmianowe, premie świąteczne,
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony ,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zakwaterowanie,
- Pomoc i organizacje wyjazdu do Niemiec.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.