Laminiarz modelarz produkcja kompozytów węglowych i szklanych

QRC Carbon Tech Sp. z o.o.

Środa Śląska, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków pracownika należy:

-budowa i produkcja form kompozytowych,
-produkcja elementów kompozytowych z włókna szklanego i węglowego,
-obróbka elementów kompozytowych,
-budowa modeli,
-sklejanie elementów kompozytowych.

Wymagania

-doświadczenie w laminowaniu ręcznym laminatów poliestrowych i epoksydowych,
-doświadczenie w obróbce mechanicznej laminatów,
-doświadczenie w budowie modeli i form kompozytowych,
-znajomość kilki technika laminowania tj. laminowanie ręczne, worek próżniowy, infuzja,
-mile widziane doświadczenie przy pracy z autoklawem,
-dokładność, cierpliwość, rzetelność.

Prezentacja firmy

Firma QRC Carbon Tech specjalizuje się w projektowaniu i produkcji eleme... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiące, 6 miesięcy, 12 miesięcy, nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia kwartalna, częściowa refundacja wyżywienia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis