Lakiernika - Absolwenta Budowy Maszyn / Chemii

Interton Sp. z o.o.

Warszawa Bielany, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy Absolwentów
Budowy Maszyn
Chemii

- ręczny załadunek detali na linię transportera
- przygotowanie powierzchni pod lakierowanie
- odpowiedni dobór parametrów lakierowania
- nadzorowanie jakości lakierowanych elementów
- czyszczenie dysz lakierniczych
- przygotowanie lakierów – odpowiednie proporcje

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne preferowane kierunki Budowa Maszyn, Chemia
- komunikatywny angielski
- mile widziane doświadczenie z lakierami utwardzanymi promieniami UV, znajomość
procesu lakierowania metodą natryskową
- gotowość podjęcia pracy w systemie trzy zmianowym

Aktualne miejsce pracy – Bielany, od kwietnia 2017r – Grodzisk Mazowiecki

Prezentacja firmy

Producent opakowań do kosmetyków i wyrobów kosmetycznych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
po okresie próbnym, zatrudnienie na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji