Work Service
Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Lakiernik

Miejsce pracy: Wrocław Psie Pole

Zadania na stanowisku:

- realizacja prac lakierniczych związanych z produkcją automotiv,

Od Kandydatów oczekujemy:

- wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
- doświadczenie zawodowe na adekwatnym stanowisku,
- umiejętność dozowania składników lakierniczych, nakładania powłok lakierniczych,
- zdolności manualne,
- skrupulatność,
- dokładność,
- systematyczność
- umiejętność pracy w zespole,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- miłą atmosferę,

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.