Lakiernik samochodowy Venlo / Holandia

Timing Sp. z o.o.

Venlo / Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę w branży automotive, w warsztacie zajmującym się serwisem samochodów. Do Twoich głównych obowiązków będzie należało lakierowanie pojazdów poprzedzone fachową oceną szkód w autach oraz przygotowywaniem aut pod całościowe lakierowanie. Dodatkowo praca polega na prostych pracach przy przygotowywaniu samochodów do naprawy oraz ich konserwacji po naprawie jak np. uzupełnianiu benzyny, przeparkowywaniu aut czy utrzymaniu pojazdów w czystości przed obiorem przez klienta. Inne czynności na tym stanowisku pracy to np. przyjmowanie i sporządzanie zleceń naprawy przy pomocy odpowiednich formularzy oraz oczywiście raportowanie swojej pracy kierownikowi.

Oferujemy:
- bezpieczeństwo zarobków dopasowanych do Twoich oczekiwań
- stabilizację zatrudnienia dzięki programowi lojalnościowemu
- organizację transportu za granicę oraz na miejscu do pracy
- zakwaterowanie oraz opiekę w Holandii
- ubezpieczenie podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470
Zgłoszenia zawierające dane osobowe prosimy wysyłać z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Wymagania

- Poszukujemy pracowników posiadających minimum trzyletnie udokumentowane doświadczenie w branży automotive na stanowisku lakiernika
- Niezbędne do pracy będzie prawo jazdy kategorii B oraz umiejętność obsługi komputera
- Ważne jest dla nas Twoje wykształcenie: średnie zawodowe
- Wymagamy od Ciebie bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (mile widziany również niemiecki)
- Cenimy Twoją odpowiedzialność, elastyczność oraz dokładność i precyzję
- Dodatkowym plusem będzie zmysł techniczny oraz oczywiście znajomość przepisów BHP
- Prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w języku angielskim

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis