Lakiernik samochodowy/pomocnik lakiernika samochodowego

Scanwik Recruitment

Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Scanwik Recruitment jest prężnie rozwijającą się firmą na rynku międzynarodowym, współpracujemy z firmami o różnych profilach branżowych.

Świadczymy usługi w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz leasingu pracowniczego. Scanwik Recruitment jest zarejestrowana w krajowym rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 14105.

Obecnie dla naszego klienta w Szwecji do autoryzowanego serwisu VW, Skoda i Seat poszukujemy osób na stanowisko:

Prace serwisowe uszkodzonych aut w wypadkach i kolizjach drogowych objętych ubezpieczeniem:

Oferujemy:

  • Dobre warunki finansowe
  • Zakwaterowanie w standardzie szwedzkim
  • Zdobycia doświadczenia i zaznajomienie się ze standardami prac w Szwecji
  • Transport do Szwecji i z powrotem
  • Pracę z marką Koeningsegg

Proszę o przesyłanie CV tylko w j. angielskim

Wymagania

  •  Co najmniej 4 lata doświadczenia na stanowisku lakiernik (asystent min. rok)
  • Dbałość o szczegóły i detale podczas prac lakierniczych
  • Wiedza z zakresu naprawy i konserwacji karoserii aut osobowych
  • Znajomość z dziedziny farb lakierniczych i technik stosowanych w autoryzowanych serwisach,
  • Pozytywne nastawienie
  • Założenie działalności gospodarczej

Prezentacja firmy

Głównym zadaniem Scanwik Recruitment, jest dostarczenie wiedzy, i kompet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis