Opis stanowiska pracy

MATPLAST SP Z O.O. z siedzibą w Nowej Rudzie czołowy producent okien i drzwi PCV, ALU aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

LAKIERNIK PROSZKOWY

Opis stanowiska:

  • lakierowanie elementów różnej wielkości
  • obsługa urządzeń lakierniczych
  • kontrolowanie jakości wykonywanych prac
  • utrzymywanie porządku na miejscu pracy
  • przestrzeganie zasad wewnątrzzakładowych oraz BHP

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane w tym kierunku)
  • samodzielność w działaniu
  • dyspozycyjność
  • dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole
  • dbanie o powierzony sprzęt firmowy

OFERUJEMY:

  • dobre warunki płacowe
  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę.

Klauzula zgody:

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli:

"Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r(Dz.Urz.UE L119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji"

Część informacyjna:

Zgodnie z art.13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r(Dz.Urz.UE L119 z 04.05.2016) informuję iż:

1.Administratorem Pani/Pana Danych osobowych(ADO) jest Matplast SP. Z O.O. ul. Bożkowska 3, 57-402 Nowa Ruda

2.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie zgody.

Kontakt: 604 592 383

Prosimy o przesyłanie Aplikacji za pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Szanowni Państwo,<br/><br/>chcielibyśmy przedstawić Państwu nasz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne