Lakiernik- pracuj i zdobądź pewny zawód!

Alucrom Sp. z o.o.

Janów Lubelski, lubelskie

Od: Alucrom Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Janów Lubelski

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Jeśli poszukujesz możliwości uzyskania poszukiwanego przez pracodawców zawodu ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Możliwość zdobycia obecnie bardzo poszukiwanego w Polsce i w Europie zawodu;
- Naukę zawodu lakiernika w przyjaznym zespole współpracowników;
- Poza pracą w jednym z naszych zakładów możliwość cyklicznych wyjazdów na kontrakty pracownicze do Szwecji.

Zakres obowiązków:
- Lakierowanie powierzchni stalowych;
- Kontrola powłoki lakierniczej.

Oczekiwania:
- Chęć do pracy;
- Zaangażowanie;
- Nie wymagamy doświadczenia!