Lakiernik / Operator Linii Lakierniczej

Mago S.A.

Nadarzyn k/ Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • zawieszanie detali na linii lakierniczej w ilości i rodzaju zgodnie z zamówieniem
  • zdejmowanie pomalowanych detali z linii transportu i odkładanie wg asortymentu
  • lakierowanie proszkowe elementów
  • bieżąca kontrola jakości lakierowanych elementów

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dbałość o terminową realizację zadań oraz powierzone mienie
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

Oferujemy:

  • szkolenie przygotowujące do wykonywania zadań
  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz system premiowania
  • pakiet medyczny i możliwość przystąpienia do programu ubezpieczenia na życie
  • bardzo dobry dojazd nową trasą szybkiego ruchu (ok. 20 min. z Warszawy)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z podaniem stanowiska w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia.

Dziękujemy z nadesłane oferty i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

Prezentacja firmy

Producent regałów sklepowych i magazynowych, dostawca kompleksowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne