Marion Sp. z o.o.

Lakiernik meblowy

Od: Marion Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

 Opis stanowiska:

Do osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie:

  • przygotowywanie elementów meblowych do lakierowania
  • lakierowanie oraz polerowanie elementów meblowych
  • nadzór prac związanych ze złożonym procesem lakierowania elementów
  • realizację innych prac związanych z produkcją

W razie predyspozycji możliwość szybkiego awansu na kierownika lakierni

Wymagania:

  • praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność dozowania składników lakierniczych, nakładania powłok na element
  • zdolności manualne
  • dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań
  • systematyczność

Oferujemy:

  • stałą pracę w prestiżowej firmie rodzinnej
  • po przejściu okresu próbnego, zatrudnienie na pełen etat - umowa o pracę
  • szkolenia techniczne i produktowe

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy wysłać CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym