LAKIERNIK MEBLOWY -Pracownik produkcji

KCI Recruitment Sp. j.

Wielka Brytania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko

LAKIERNIK MEBLOWY

DO WIELKIEJ BRYTANII

BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Oferta pracy dotyczy lakierowania mebli z płyty MDF i płyty wiórowej oraz litego drewna.

Lokalizacja : Wielka Brytania, okolice miejscowości Leicester

Wymagania:

  • co najmniej rok doświadczenia w zawodzie lakiernika meblowego
  • umiejętność lakierowania pistoletem i ręcznie mebli z płyty MDF, wiórówki i litego drewna
  • umiejętność samodzielnego mieszania lakierów i przygotowania elementów do malowania
  • umiejętność bejcowania
  • znajomość rysunku technicznego
  • gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • płatny urlop
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • organizujemy wszelkie formalności związane z wyjazdem

Prezentacja firmy

JESTEŚMY PROFESJONALNĄ AGENCJĄ PRACY TYMCZASOWEJ POSIADAJĄCĄ CERT... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne