PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Laborant

Miejsce pracy: Murów k. Opole, Kluczbork

Obowiązki:

  • Przygotowanie próbek produkcyjnych do badań
  • Obsługa urządzeń do badania wytrzymałości drewna i spoin klejowych
  • Analiza wyników badań oraz prezentacja otrzymanych rezultatów
  • Monitorowanie procesów technologicznych
  • Raportowanie wyników pracy
  • Kontakt z działem rozwoju i laboratorium w innych zakładach produkcyjnych grupy CEO

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Wiedza z zakresu technologii drewna
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1
  • Znajomość środowiska MS Office
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Precyzja przy realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do uczestnictwa w szkoleniach
  • Mile widziane doświadczenie w branży przetwórstwa drzewnego

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Pracę od zaraz
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe - 3200PLN + premie
Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl