Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • wykonywanie testów i prac analitycznych zgodnie z opracowanymi procedurami
  • wykonywanie prostych czynności laboratoryjnych typu: przygotowanie próbek do badań, faz ruchomych, roztworów
  • kalibrowanie i konserwacja przydzielonych sprzętów laboratoryjnych: pipety automatyczne, wagi, pH –metry
  • prowadzenie ewidencji materiałów zużywalnych i odczynników; w razie potrzeby zgłaszanie zapotrzebowania zakupu
  • przygotowanie szkła laboratoryjnego do pracy
  • przygotowanie odczynników codziennego użytku
  • prowadzenie klasyfikacji i rejestracji próbek

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie średnie lub licencjat na kierunkach biotechnologia, biologia, chemia lub pokrewne
  • minimum 2–letnie doświadczenie w pracy w laboratorium analitycznym (mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle farmaceutycznym)
  • umiejętność przeprowadzania obliczeń i przeliczeń dotyczących procentowości, molarności roztworów, itp.
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na realizację celów

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet socjalny