PCC Rokita S.A.

LabAnalityka świadczy kompleksowe usługi dla grupy kapitałowej PCC Rokita polegające na pełnej analizie i kontroli jakości procesu technologicznego oraz wykonuje kompleksowe badania i pomiary z zakresu ochrony środowiska naturalnego i czynników szkodliwych występujących w środowisku pracy.

Zakres zadań:
- Wykonywanie analiz i badań chemicznych z użyciem wysokozaawansowanych metod badawczych (ICP, HPLC, GC, IC, ASA -konieczne doświadczenie)
- Opracowywanie, walidacja i wdrażanie metod analitycznych (doświadczenie w prowadzeniu walidacji metod analitycznych)
- Prowadzenie dokumentacji wykonywanych badań
- Współtworzenie systemu zarządzania jakością
- Udział w auditach systemowych (znajomość ISO 9001, 17025, 14001)

LABORANT LA/VII/2013

Miejsce pracy: Brzeg Dolny, 56-120

Wykształceneie wyższe chemiczne
Min. 3 letnie doświadczenie w pracy w laboratorium
Znajomość aplikacji komputerowych związanych z obsługą sprzętu laboratoryjnego
Komunikatywna zanjomość języka angielskiego
Bardzo dobra organizacja pracy własnej i współpracy z innymi pracownikami
Chęć podejmowania wyzwań i współkoordynowania projektów analitycznych
Zdolność analitycznego myślenia
Ciekawość i otwartość na nowe doświadczenia
Możliwość pracy w systemie zmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.