Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy Kandydata na stanowisko Laborant (mężczyzna), przyszły Kierownik Laboratorium.

Oczekiwania wobec kandydata:
- wykształcenie techniczne średnie – preferowane wyższe budowlane lub pokrewne
- wiedza z zakresu badań betonu i konstrukcji żelbetowych
- umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego
- umiejętność obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office)
- samodzielność
- dobra organizacja pracy, dyspozycyjność
- świadomość jakości wykonywanej pracy (staranność, dokładność)
- umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie na terenie Poznania
- miłą i przyjazną atmosferę w gronie specjalistów
- perspektywę podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- zapewniamy wszystkie narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- możliwość uczestniczenia w dużych projektach budowlanych

Obowiązki:
- samodzielna obsługa laboratorium
- pobór i przygotowanie próbek do badań na dużych budowach w Poznaniu i okolicach
- analiza i opracowanie wyników badań
- w przyszłości objęcie stanowiska Kierownika Laboratorium – organizowanie i nadzór pracy nad zespołem laborantów

Prezentacja firmy

Firma Ekspertis Sp. z o. o./s.k. prowadzi szeroki zakres usług, oferujem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie