Kurier z własnym samochodem

Arrows Service s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wiodąca lokalna firma kurierska Arrows Service zatrudni kurierów z własnym samochodem. Duża ilość zleceń, wysoki procent id zlecenia. Nie wymagamy oklejenia samochodu ani żadnych kaucji i opłat. Działalność gospodarcza mile widziana ale nie jest obowiązkowa. Rozliczenie miesięczne. Wymagany ekonomiczny samochód. Praca na terenie Warszawy i okolic.
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie swojego CV..

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Prezentacja firmy

Firma Arrows Service s.c. powstała w 1999 r. z połączenia dwóch f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka