Kurier / Kierowca kat. C

Berma

Piotrków Tryb., łódzkie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kolejnej osoby do naszego zespołu kurierów. Twoim zadaniem będzie dostarczanie i odbiór przesyłek gabarytowych do/od Klientów biznesowych i indywidualnych zlokalizowanych na terenie województwa łódzkiego.

Zakres obowiązków:

• Odbieranie przesyłek paletowych z siedziby oddziału - załadunek

• Terminowe dostarczanie przesyłek do Klientów

• Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą

• Odpowiedzialność materialna za powierzone mienie

• Odbiór przesyłek zleconych od Klientów

• Zwrotne, terminowe dostarczenie przesyłek na magazyn

Wymagania:

• Prawo jazdy kat. C + kwalifikacja wstępna

• Zaświadczenie o niekaralności

• Dobry stan zdrowia

• Wysokie poczucie odpowiedzialności, terminowość

• Doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C min. 2-3 lata

• Doświadczenie w firmie kurierskiej będzie zdecydowanym atutem

Oferujemy:

• Pracę na terenie woj. łódzkiego – codzienne powroty do domu

• Stabilne zatrudnienie po okresie próbnym

• Dobrą atmosferę

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą transportową świadczącą usługi przewozu palet i dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne