Kurier - doręczanie przesyłek

Poczta Polska S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

poszukuje firmy do doręczania przesyłek w miejscowości Poznań i Swarzędz k. Poznania.

Do zadań kuriera będzie należeć:

• Pobranie przesyłek z WER Komorniki ul. Polna 120, 60-900 Komorniki

• Profesjonalna obsługa klientów w tym skuteczne doręczanie pobranych przesyłek

• Awizowanie przesyłek niedoręczonych w placówce pocztowej

• Rozliczenie się z pobranych przesyłek i zainkasowanych należności w WER Komorniki

ul. Polna 120, 60-900 Komorniki

Oczekiwania:

• Prowadzenie zarejestrowanej działalności gospodarczej

• Dysponowanie pojazdem/pojazdami o ładowności do 3,5 tony i minimalnej przestrzeni ładunkowej 11 m 3

• Wysokiej orientacji na klienta, skuteczności w dążeniu do rezultatów,

• Komunikatywności, odpowiedzialności, sumienności, samodzielności,

W zamian oferujemy:

• akordowy system wynagrodzenia – za skutecznie doręczoną przesyłkę

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerami telefonów:

Prezentacja firmy

Poczta Polska to firma o 458-letniej tradycji, największy operato... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców