Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • Zarządzanie procesem zamawiania materiałów produkcyjnych, celem zagwarantowania ich dostępności przy zachowaniu optymalnych stanów magazynowych
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie, celem zapewnienia prawidłowej realizacji dostaw
  • Odpowiedzialność za wybranych dostawców uwzględniająca całkowite potrzeby organizacji oraz uzgodnione strategie globalne
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z dostawcami
  • Przygotowywanie raportów i metryk procesów zakupowych
  • Ocena okresowa dostawców, analiza ryzyka oraz poszukiwanie oszczędności

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Zorientowanie na cele
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Płynna znajomość angielskiego
  • Zaangażowanie, własna inicjatywa
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

Wymagania

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Prywatny Program Emerytalny
  • Scholar Program
  • Siłownię firmową
  • Dofinansowanie do ,,wczasów pod gruszą’’

Prezentacja firmy

Collins Aerospace, jednostka United Technologies Corp. (NYSE: UTX), jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Praca na produkcji, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja